Kroplówka na pamięć (memotropil) - usprawnij swoje procesy myślowe
Facebook Instagram

Kroplówka na pamięć (memotropil)

Czym jest pamięć? Ciężko nam to zdefiniować, jednak postrzegamy ją jako jedną z najważniejszych funkcji naszego umysłu. Według oficjalnych definicji, pamięć jest zdolnością do rejestrowania i późniejszego odtwarzania informacji. Powody, dla których interesujemy się poprawą naszej pamięci bywają różne. Bywamy zmęczeni stałymi poszukiwaniami pozostawionych gdzieś kluczy czy okularów, z kolei niektórzy szukają dodatkowego wspomagania w związku z nadchodzącym egzaminem. Inni zaś, z powodu rozwijającej się choroby, wymagają skutecznego wsparcia. W takich przypadkach warto zainteresować się kroplówką na pamięć, która zawiera w swym składzie preparat o potwierdzonym działaniu – Memotropil

Jakie mogą być przyczyny zaburzeń pamięci?

Zaburzenia pamięci nie są niestety rzadkim zjawiskiem, a ich przyczyny powinien zawsze diagnozować lekarz specjalista. Problemy z pamięcią najczęściej są utożsamiane z przypadłościami wieku podeszłego. Mogą one wtedy wynikać z łagodnych zaburzeń poznawczych, demencji lub choroby Alzheimera. Zdolności do zapamiętywania mogą być też zaburzone u seniorów, którzy cierpią z powodu depresji. Omawiane przez nas problemy często też są następstwem chorób i urazów w obrębie głowy takich jak: przebyty udar, guzy mózgu czy krwiaki. Niebezpieczne bywają także infekcje układu nerwowego, do których zalicza się gruźlicę, kiłę, a także zakażenie wirusem HIV.

Niekiedy jednak problemy z pamięcią wynikają z przyczyn pozornie niezwiązanych z układem nerwowym. Do chorób, które powodują zaburzenia funkcji poznawczych zalicza się między innymi niedoczynność tarczycy, niewydolność wątroby oraz nerek, a także marskość wątroby. Należy również zwrócić uwagę na ewentualne niedobory witamin, zwłaszcza B1, B6, B12 oraz kwasu foliowego. Zapamiętywanie może być też utrudnione w przypadku zażywania niektórych leków oraz w wyniku przewlekłego spożywania alkoholu.

Kroplówka Memotropil – sposób na szybką poprawę pamięci

Kroplówka na pamięć z Memotropilem ma udowodnione naukowo działanie, które objawia się zarówno w obrębie komórek nerwowych, jak i układu naczyniowego. Lek ten poprawia funkcje kognitywne poprzez nasilenie przemian energetycznych w neuronach – zwiększa się wykorzystanie tlenu oraz glukozy. Zapobiega to między innymi powikłaniom wynikłym z niedotlenienia. Memotropil odtwarza i stabilizuje strukturę błony komórkowej neuronów, przez co znajdujące się na jej powierzchni białka sprawniej działają. Kroplówka na pamięć usprawnia także przekaźnictwo nerwowe, poprzez pozytywny wpływ na funkcję receptorów. Memotropil jest też znany ze swojego działania przeciwzakrzepowego – działa antyagregacyjnie na płytki krwi, a także zmniejsza lepkość krwi. 

 

Dlaczego polecamy kroplówki z Memotropilem? Przede wszystkim poprawia on zdolności poznawcze, zwiększając koncentrację i pomagając w uczeniu się. Co ważne, preparat ten w przeciwieństwie do większości leków prokognitywnych, nie powoduje nadmiernego pobudzenia i nie wpływa na układ wegetatywny. Przeciwwskazania do wykonania kroplówki na pamięć to przede wszystkim zaburzenia w układzie krzepnięcia. Sam lek wykazuje mało skutków ubocznych.