Witaminowe wlewy dożylne - szybka regeneracja organizmu | Kroplowka.pl
Facebook Instagram

Witaminowe wlewy dożylne

Współczesny styl życia nie jest dla nas zbyt łaskawy – z każdej strony jesteśmy narażeni na szkodliwy wpływ zanieczyszczonego środowiska, przetworzonej żywności czy nadmiernego stresu. Nasze działania również często nie służą naszemu zdrowiu. Niedostateczna ilość snu, brak wysiłku fizycznego, używki, a także źle zbilansowana dieta – to najpopularniejsze grzechy dnia codziennego, które w dłuższym okresie czasu przyczyniają się do rozwoju wielu poważnych chorób. Często nasze organizmy są przemęczone, a my sami czujemy się rozdrażnieni, rozkojarzeni; brak nam sił i chęci na działanie. Witaminowe wlewy dożylne są prostym sposobem, by wzmocnić swoje zdrowie i otrzymać zastrzyk energii.

Na czym polegają wlewy witaminowe?

Jeszcze kilka lat temu kroplówki witaminowe były dostępne jedynie dla najbogatszych, na szczęście coraz częściej może pozwolić sobie na nie praktycznie każdy. Na czym polega ich fenomen? Witaminy, a także inne związki odżywcze, podawane są bezpośrednio do krwioobiegu, dzięki czemu nie musimy się martwić ich niedostateczną dostępnością. Wchłanianie związków w jelitach często jest ograniczone i niepełne, dlatego uzupełnienie niedoborów witaminowych poprzez suplementację doustną, jest niezwykle trudne i czasochłonne. Dostępność związków odżywczych jest zdecydowanie mniejsze w przebiegu niektórych schorzeń przewodu pokarmowego, takich jak: celiakia, choroby zapalne jelit czy wady anatomiczne. Nie należy zapominać, że witaminy czy minerały wchodzą w liczne interakcje ze związkami obecnymi w pożywieniu, które również mogą upośledzać ich biodostępność. 

Nasza nowoczesna placówka oferuje szeroki wybór witaminowych wlewów dożylnych, które wykazują liczne korzyści prozdrowotne. Kroplówki pozwalają przede wszystkim uzupełnić niedobory, które jak wiadomo nie są dla nas korzystne. Stanowią także profilaktykę, a nawet uzupełnienie terapii wielu chorób. Niektóre z wlewów witaminowych, dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnemu, opóźniają starzenie się organizmu, poprawiając nie tylko samopoczucie, ale także wygląd. Wskazane są również w celu przyspieszenia regeneracji, uzyskania dodatkowego odżywienia oraz nawodnienia. Oferujemy szeroki wybór kroplówek prozdrowotnych, który pozwala na idealne dobranie preparatu do indywidualnych potrzeb organizmu.

Wlewy z witaminy C Wlewy dożylne elektrolity Wlewy dożylne glutation Wlewy dożylne magnez Wlewy dożylne solcoseryl Wlewy dożylne kwas ALA (alfa-liponowy) Kroplówka na regenerację Kroplówka odmładzająca Kroplówka zdrowie Kroplówka sport Kroplówka multiwitamina z biotyną (cernevit) Kroplówka multiwitamina z minerałami Wlewy dożylne wapń Wlewy dożylne selen Wlewy dożylne cynk Kroplówka kurkumina Kroplówka oliphenolii Kroplówka na pamięć (memotropil) Kroplówka alkalizująca (natrium bicarbonicum) Wlewy dożylne arginina Wlewy dożylne tauryna Kroplówka na odchudzanie Wlewy dożylne NAC (N-acetylocysteina) Kroplówka AOCT (arginina, ornityna, cytrulina, tauryna) Kroplówka Hepa-Merz Kroplówka z Ginko biloba

Czy wlewy witaminowe są bezpieczne?

Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza placówka oferuje usługi najwyższej jakości. Stworzyliśmy miejsce, w którym zgromadziliśmy grono specjalistów posiadających ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem, dzięki czemu każda wizyta jest nie tylko całkowicie bezpieczna, ale także bezstresowa. Dbamy, by gabinety, w których odbywają się wlewy dożylne, były czyste i higieniczne, a stosowany przez nas sprzęt wyróżnia się najwyższą jakością. 

Każdy z naszych pacjentów jest inny, dlatego naszą pracę cechuje indywidualne podejście. Wizyta rozpoczyna się od dokładnego wywiadu, który ma za zadanie przybliżyć nam aktualny stan zdrowia pacjenta, przyjmowane leki i suplementy oraz jego oczekiwania. Pozwala to na dobranie odpowiedniego preparatu tak, by pozytywne skutki odczuwane po przyjęciu kroplówki były jak największe. Jak wcześniej wspomnieliśmy, witaminowe wlewy dożylne mogą stanowić świetne uzupełnienie terapii chorób przewlekłych. Nigdy jednak nie powinien być to proces prowadzony “na własną rękę”, dlatego gorąco namawiamy do wcześniejszej konsultacji ze swoim lekarzem prowadzącym.

Szybka regeneracja organizmu – szeroki wybór dostosowany do Twoich potrzeb

Wlewy dożylne z elektrolitów, chlorku sodu oraz glukozy są najczęściej wybieraną i uniwersalną opcją. Pozwalają one w szybki i skuteczny sposób uzupełnić niedobory niezbędnych pierwiastków, a także wody, wyrównując zaburzoną gospodarkę wodno-elektrolitową. Glukoza, jako podstawowe paliwo wykorzystywane do pracy komórek, stanowi dla naszego organizmu swoisty zastrzyk energii. Te kroplówki są dobre praktycznie dla każdego, ale są szczególnie polecane po suto zakrapianej nocy lub bardzo intensywnym wysiłku fizycznym, którego skutkiem jest odwodnienie.

Posiadamy także coś dla zwolenników walki z wolnymi rodnikami. Wlewy dożylne glutationu czy witaminy C dostarczają niezbędnych antyoksydantów. Nadmiar wolnych rodników tlenowych lub azotowych powoduje rozprzestrzenianie się stresu oksydacyjnego. Jego długotrwała obecność przyczynia się w dużej mierze do pojawienia się wielu schorzeń przewlekłych, takich jak: miażdżyca, cukrzyca typu 2 czy choroby neurodegeneracyjne. Kroplówki z przeciwutleniaczami skutecznie pomagają chronić organizm przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników.

Wiele osób wykazuje zainteresowanie poprawieniem swoich funkcji kognitywnych, czyli procesów myślenia, zapamiętywania oraz uczenia się. Często narzekamy na roztargnienie i brak koncentracji, które uniemożliwiają nam wykonywanie bardziej skomplikowanych działań. Dobre rozwiązanie może stanowić kroplówka ginkgo biloba, a także kroplówka na pamięć zawierająca w swym składzie Memotropil. Ich podanie usprawnia funkcje poznawcze nie tylko u osób zdrowych – może okazać się przydatne w przypadku osób starszych bądź dotkniętych chorobami neurodegeneracyjnymi. 

W naszej placówce oferujemy kilka zestawów witaminowych, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego pacjenta. Dostępne są zarówno pojedyncze wlewy z witaminy C, jak i kroplówki multiwitaminowe. Wlewy dożylne zawierające komplet witamin mogą zostać uzupełnione o dodatek biotyny lub zestaw niezbędnych minerałów. Z doświadczenia wiemy, że podanie takiego preparatu poprawia ogólne samopoczucie pacjenta w krótkim czasie po zakończeniu wlewu. 

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby maksymalnie opóźnić procesy starzenia się organizmu, proponujemy nasz zestaw odmładzający. Jego skład jest starannie przemyślany, by osiągnąć długoterminowe efekty. Kroplówka odmładzająca zawiera przede wszystkim nawadniające organizm elektrolity oraz witaminę C, która wykazuje silnie antyoksydacyjne działanie. Obecny coenzym Q10 nie tylko odmładza skórę, ale także chroni nas przed wystąpieniem chorób układu sercowo-naczyniowego, a dodatek glutationu gwarantuje jeszcze większą ochronę przed stresem oksydacyjnym. Zestaw ten zawiera także kwas alfa-liponowy, który uczestniczy w recyklingu innych przeciwutleniaczy oraz chelatuje szkodliwe jony metali ciężkich.

Dużą popularnością w naszej placówce cieszy się również zestaw sportowy. Jak wiadomo, intensywny wysiłek fizyczny powoduje odwodnienie organizmu i utratę ważnych jonów, dlatego w składzie tego zestawu nie mogło zabraknąć elektrolitów oraz magnezu. Obecność witamin B1, B6 i B12 jest konieczna do zajścia wielu procesów metabolicznych, w tym syntezy neuroprzekaźników czy produkcji wysokoenergetycznych fosforanów. Coenzym Q10 ma za zadanie zmniejszyć uczucie zmęczenia oraz wpłynąć pozytywnie na regenerację. Prawdziwym zwieńczeniem kroplówki sport jest obecność w jej składzie solcoserylu. Jest to pozbawiony białek dializat z krwi cieląt, który stanowi istny koktajl aminokwasów, oligopeptydów czy cukrów. Ten środek nie tylko istotnie przyspiesza regenerację organizmu, ale zwiększa również napływ glukozy i tlenu do komórek.

Nic więc dziwnego, że solcoseryl wchodzi też w skład naszego zestawu regenerującego. Oprócz niego znajdziemy w nim dwa cenne przeciwutleniacze – witaminę C oraz glutation. Dodatek magnezu pozwala zniwelować nieprzyjemne skurcze oraz poprawić jakość snu, a elektrolity zadbają o równowagę gospodarki wodno-elektrolitowej. Polecamy również zestaw prozdrowotny, który oprócz elektrolitów, glutationu i witaminy C, zawiera także coenzym Q10 oraz zastrzyk z witaminy D3.

Kroplówki witaminowe jako element zdrowego stylu życia

Wszyscy potrzebujemy do prawidłowego funkcjonowania witamin i minerałów. Wlewy dożylne pozwalają uzupełnić ich zapas i polepszyć swoje samopoczucie, jednak nie powinny one stanowić fundamentu zdrowego stylu życia. Kroplówki nie zastąpią prawidłowo zbilansowanej diety czy wysiłku fizycznego, powinny je uzupełniać. Wierzymy, że odpowiednie dbanie o swój organizm, wdrożenie zdrowych nawyków i uzupełnienie tego witaminami, pozwoli zapewnić pełnię zdrowia na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki i sprawdzenia niezwykłej mocy naszych kroplówek.